En Çok Beğenilen 4 Yeni Kitap

Son 6 ay içinde çıkmış en çok beğenilen 4 kitabı sizler için derledik.


Okuryazar sitesinden derlediğimiz son 6 ay içinde çıkmış en çok beğenilen 4 kitabı

 

 1. 1 Sen On Yedi Yaşımsın

  Kredi

  Konusu:

  Miraç Çağrı Aktaş Türkiye’nin genç yazarlarından bir tanesi ve yazdığı kitaplar ile özellikle gençlerin büyük beğenisini kazanıyor. Miraç Çağrı Aktaş’ın yeni kitabı olan Sen 17 Yaşımsın yine okurlarına aşkı anlatan satırlar sunuyor.

  Sen On Yedi Yaşımsın Miraç Çağrı Aktaş’ın önceki kitapları gibi deneme türünde bir kitap ve okurlara aşk acısını bolca hissettiriyor. Kısa kısa aşka ve aşk acısına gönderme yapan kitap yine genç okurların büyük beğenisini kazanması bekleniyor.

  Satın almak için tıkla

 2. 2 Fesleğen

  Kredi

  Konusu:

  Elif Gibi Sevmek ve Eyvallah serileri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hikmet Anıl Öztekin yeni kitabı Fesleğen ile yeniden okurların beğenisini kazanmayı amaçlıyor.

  Fesleğen kitabı ile Hikmet Anıl Öztekin okurlara Fesleğen ile Seyyah’ın hikayesini anlatıyor.

  Hikmet Anıl Öztekin yeni kitabı ile yine aşkı ve ilahi aşkı harmanlıyor ve okurlara değerli bir eser sunuyor. Bunu yaparken de okurlar için bir not düşüyor. Onu iyi bir yazar değil de iyi seven biri olarak hatırlamalarını istiyor. Bunun için de onlara Fesleğen ile Seyyah’ın hikayesini sunuyor.

  Satın almak için tıkla

 3. 3 Karun ve Anarşist

  Kredi

  Konusu:

  Tarihi harmanlayarak mükemmel romanlar sunan İskender Pala Karun ve Anarşist ile birlikte geçmiş ile günümüz arasında geçen mükemmel bir esere imza atıyor.

  Karun ve Anarşist kitabı ile İskender Pala okurları ilk olarak geçmişe götürüyor ve bir zamanların Lidya’sında bir maceraya sürüklüyor. Aslan Kral olarak bilinen Karun’un hikayesini okurlara sunan İskender Pala, onun Keyhüsrev ile olan mücadelesini ele alıyor.

  Diğer taraftan İskender Pala okurları Türkiye’ye getiriyor ve darbe ile karmaşaya sürüklenen halkın içinden farklı bir hikayeyi okurlarına sunuyor. Tarihten günümüze kadar yaşananlardaki benzerlikler ve aşkın tarihi nasıl değiştirdiğini mükemmel bir şekilde ele alıyor.

  Satın almak için tıkla

 4. 4 Huzursuzluk


  Konusu:

  Türk edebiyatının tarihi olayları mükemmel bir şekilde ele alıp romanlara döken yazarı Zülfü Livaneli Huzursuzluk romanı ile bu kez Orta Doğunun yeni kanayan yarası olan IŞİD zulmüne dikkat çekiyor.

  Huzursuzluk kitabını ana karakteri olan İbrahim, İstanbul’da yaşamaktadır. Bir gün çocukluktan beri arkadaşı olan Hüseyin’in öldüğünü öğrenir ve bunun üzerine Mardin’e gider. Hüseyin’in nasıl öldüğünü öğrenmen isteyince de kendisini kahreden gerçeklerin içinde bulur.

  İbrahim Hüseyin’in ölümünü araştırdıkça IŞİD’in gerçek yüzünü de öğreniyor ve bunu okurları ile paylaşır. Bu tüyleri diken diken eden hikayeyi Zülfü Livaneli Orta Doğunun ünlü bir hikayesine benzetir. Orta Doğunun olmazsa olmazı olan develerin en sevdiği dikeni nasıl yediklerini ve bu dikeni yerken ağızlarına batarak kanatmasını ve kan ile diken birleşmesi ile deveyi sarhoş eden bir tadın oluşmasını Orta Doğuda yaşananlara mükemmel bir şekilde uyduğunu açık bir hikaye ile anlatıyor.

  Satın almak için  tıkla

 1. Bu kitaplardan hangisi tercih edersiniz?

  1. Sen On Yedi Yaşımsın
  2. Fesleğen
  3. Karun ve Anarşist
  4. Huzursuzluk
  5. Maalesef tercihim değil 🙁
  9 oy
  Sonuçları Paylaş

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Beğenilen 4 Yeni Kitap

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Resetle

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Neokusam Topluluğuna Katılın

Captcha!
Geri dön
Giriş Yap
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Açık Liste
Açık Liste
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı