Özkan Bozkurt’un “Sarı Mikrofon” kitabı Poesis Kitap etiketiyle çıktı.

avatar

POESİS KİTAP

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyal medya her geçen gün okurları yeni isimlerle buluşturuyor. Özkan Bozkurt, uzun yıllar emek verdiği Sarı Mikrofon macerasının bilinmeyen ayrıntılarını, yaşadığı deneyimleri, Sarı Mikrofon’un insanlardan neden bu kadar ilgi gördüğünü ve daha başka birçok ayrıntıyı yeni yayınlanan kitabında anlattı.

Poesis Kitap bünyesinde yayınlanan Sarı Mikrofon (Türkiye’nin En Çok Takip Edilen Mikrofonu) bir gerçeği anlatıyor aslında. Dijital dünyada kendinizi böylesine özgün ifade etmek ve insanlardan bu derece büyük ve etkili olumlu dönüş almak her fenomenin başına gelmiyor. Bozkurt, bu ivmeyi yoğun emekler sonucu başarıyla tamamlayanlardan. Hazırladığı videolarla Türkiye’nin gündemine oturan Sarı Mikrofon büyümeye devam ediyor. Bu büyümeye siz de katılmaya ne dersiniz?

Sarı Mikrofon birçok çağrışımı bir araya getiriyor. Heyecan, merak, kurgu, hırs, azim. Bu sözcükler yan yana geldiğinde aklınıza ilk ne gelir? Evet, biraz daha düşünelim. Hatta yanına şunları da ekleyelim: gülmek, eğlenmek, sorgulamak, hüzünlenmek, inanmak, hissetmek… Kısa sürede Türkiye Sarı Mikrofon’u tam da bu etmenlerden kaynaklı sevdi, içselleştirdi, samimi buldu. O sormadan herkes “bugünün sorusu nedir?” diye sordu. Bizim her gün gördüğümüz insanlardan fenomenler yarattı. Şimdi biz de soralım mı? Sarı Mikrofon kimdir?

İnanılmaz bir özveriyle örülmüş, her saniyesi emekle kurgulanmış bu başarı hikâyesi sizin sokağınızda, sizin evinizde, sizinle birlikte gerçekleşti.

Sarı Mikrofon, sizden başkası değil!

Sarı Mikrofon (Türkiye’nin En Çok Takip Edilen Mikrofonu) Özkan Bozkurt imzası ve Poesis Kitap etiketiyle tüm dijital platformlarda!

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Özkan Bozkurt’un “Sarı Mikrofon” kitabı Poesis Kitap etiketiyle çıktı.